Про школу

Загальні відомості про навчальний заклад

Школа-интернат №4 для слабовидящих детейНеповну спеціальну середню загальноосвітню школу-інтернат № 60 для слабозорих дітей відкрито у селищі Пуща-Водиця 25 жовтня 1950 року з контингентом учнів – 80 дітей.

Титульний номер школи-інтернату “60” замінено на номер “4” 1 липня 1961 року.

В 1963 році введена в експлуатацію типова 3-х поверхова будівля спецшколи-інтернату на 150 дітей по вул. Молодіжній, 55 м. Києва в складі учбових, житлових, допоміжних приміщень загальною корисною площею 3794 м2. Заняття розпочато 7 вересня 1963 року.

З 1 вересня 1972 року, школа-інтернат стала повним середнім загальноосвітнім навчальним закладом. Середня спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 4 І-ІІІ ступенів Оболонського району м. Києва розташована за адресою:

04075, м. Київ, вул. Миколи Юнкерова, 55
тел.(044) 431-93-81, 431-92-30, 431-92-52

Ідентифікаційний код 22880964

Статут середньої спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 4 І-ІІІ ступенів для слабозорих дітей затверджено розпорядженням Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації № 250 від 20.03.02 р.

Школа – інтернат у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, іншими законодавчими актами України, актами Президента України, кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, управління освіти Оболонського району у м. Києві державної адміністрації та іншими нормативно-правовими актами..

Педагогічний колектив

наші професіонали

ГІМН ШКОЛИ

Слова – Ліциса Антона, випускника 2002 року
Музика- педагога Іванова Олександра Олександровича

Щасливі обличчя навколо,
Бажаної зустрічі мить.
Вітаю тебе, рідна школо,
Для мене ти сонця блакить,
Землі української нива,
Дорога, що йде в майбуття.
Я радий за себе, щасливий,
Бо школа –моє життя.

приспів
Ти, школо, для кожного мати
Що виростить нове ім’я,
Тобі дане право навчати
Людину прийдешнього дня.
Ти нам розкриваєш перлину
Пізнань, що нелегко знайти.
Будуєш нову Україну
Для спільного щастя мети.

Тебе я повік не забуду,
До знань ти мене привела,
Мільйони вкраїнського люду
В єдину державу звела.
Тобі я завдячую щиро,
До тебе не раз повернусь,
За розум для злагоди й миру
Тобі я єдиній вклонюсь.

Переваги

та наші можливості
1.Середня спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4 І-ІІІ ступенів для слабозорих дітей .
2.Навчатися в класі з наповнюваністю до 12 учнів.
3.Постійний нагляд лікарів офтальмологів та педіатра.
4.Відвідувати музичну школу з отриманням свідоцтва про її закінчення.
5.5-ти разове харчування, затверджене міністерством охорони здоров’я.

Відгуки

батьків, дітей та вчителів