70-й річниці визволення Києва присвячується…

Кожного року в нашій школі відбуваються урочисті заходи, присвячені визволенню Києва від німецько-фашистських загарбників. І 2013 рік не став винятком. Ветеранів зустрічали з великою повагою та щирою вдячністю за героїчні звитяги і трудову доблесть.

Школярі до найменших подробиць розпитували колишніх бійців і командирів про їхній особистий внесок у справу Перемоги, з непідробною радістю і хвилюванням торкалися їх орденів і медалей. Було також проведено конкурс малюнків, стінгазет, спортивні змагання та виїзні заняття, приурочені цій даті. Заходи, присвячені 70-й річниці визволення Києва, урочисто завершив святковий концерт, в якому брали участь не лише учні нашої школи, а й самі ветерани, які також відстукували палицями такт музики, співали, ділились спогадами про свої подвиги… та нишком утирали сльози чи то радощів за перемогу, чи то смутку за загиблих товаришів.

Комментарии закрыты.