Набір учнів

Спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №4 Оболонського району м. Києва

Ваша дитина має недоліки зору?
Тільки наша школа допоможе Вам!

Школа надає учням можливість:

1. Знаходиться під постійним наглядом лікарів офтальмолога та педіатра.
  2. Зміцнювати здоров’я в групах лікувальної фізкультури, в кабінеті плеоптичного лікування, який обладнаний сучасним устаткуванням,
  3. кабінеті масажу,.
  4. Отримувати консультації та лікування у Всеукраїнському центрі мікрохірургії ока.
  5. Систематично оздоровлюватися.
  6. Отримати повну середню освіту за програмою загальноосвітньої школи (отримання свідоцтва про базову середню освіту та атестат).
  7. Навчатися в класі з наповнюваністю до 12 учнів (спеціальне освітлення, підручники, зорове навантаження).
  8. Відвідувати заняття ритміки, займатися в спортивному, комп’ютерному, музичному, танцювальному гуртках.
  9. Відвідувати музичну школу з отриманням свідоцтва про її закінчення.
  10. 5-ти разове харчування.

НАВЧАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ.

Із запитаннями щодо прийому звертатися до інклюзивно-ресурсних центрів м. Києва (за місцем реєстрації). При собі мати свідоцтво про народження дитини та один із паспортів батьків. З витягом з протоколу приїхати до школи.

Наша адреса: м. Київ, вул. Юнкерова, 55.
тел. 401-93-81, 401-92-30, 401-94-29.

Їхати до школи: трамвай №7, №12 – зупинка “9-та лінія”, автобус №30, маршрутка№226. №719 – зупинка “9-та лінія”

НАВЧАННЯ СЛАБОЗОРИХ ДІТЕЙ В СПЕЦІАЛЬНІЙ ШКОЛІ – МОЖЛИВІСТЬ ЗБЕРЕГТИ ЇХ ЗІР

Comments are closed.